Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, absolwenci kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka. Swoje doświadczenie nabyliśmy w trakcie wieloletniej pracy w przemyśle w działach technologicznych oraz konstrukcyjnych.

Początki naszej działalności to członkostwo w lotniczym kole naukowym, które pozwoliło nam na udział w prestiżowym projekcie dla młodych i ambitnych inżynierów oraz samodzielna, stworzona od podstaw konstrukcja drukarki 3D, charakteryzującej się dużym polem roboczym. Powstanie naszej prototypowej drukarki uznaliśmy za moment przełomowy naszej działalności, co pozwoliło nam na podjęcie decyzji o powstaniu start-upu 3D impact. Było to ogromnym wyzwaniem, tym bardziej, że zdecydowaliśmy się na tak odważny krok w czasach, kiedy na tak zaawansowaną technologię, jaką jest druk 3D mogły pozwolić sobie jedynie nieliczne przedsiębiorstwa z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz dużym kapitałem. Jednak udało się i tak działamy do dziś.

Dlaczego my?

Pomimo błyskawicznego rozwoju firmy, w dalszym ciągu sukcesywnie pogłębiamy naszą wiedzę oraz umiejętności poprzez aktywne uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach dotyczących najnowszych rozwiązań technologii addytywnych i ich aplikacji w przemyśle. Na koncie dorobku naszej firmy posiadamy realizację wielu zleceń dla przedsiębiorstw z branży lotniczej oraz automotive, co pomogło nam usprawnić wiele obszarów działalności firmy produkcyjnej.

Realizujemy zarówno duże zamówienia, jak i indywidualne oraz innowacyjne projekty. Nasza oferta jest dostosowana do swoistych potrzeb konsumenta, a naszym wiodącym celem jest przede wszystkim jego satysfakcja. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, wysoką jakość oraz terminowość.

Proces produkcji

01

Projektowanie

02

Wizualizacja

03

Prototyp

04

Produkcja

Nasza marka to gwarancja jakości

Wykorzystując druk 3D wiemy, w jaki sposób usprawnić funkcjonowane wielu obszarów działalności przedsiębiorstwa nastawionego na produkcję. Profesjonalnie doradzimy w wyborze technologii druku, opowiemy o zaletach, jak również wadach każdej z nich. Pomożemy w doborze materiału, aby finalny produkt lub prototyp spełniał wszelkie wymogi stawiane przez klienta. Zrobimy wszystko, aby zoptymalizować cały proces.